KONST / Ramar / Ram 11029449
nr 1102 9449
Ram
1800-tal, ramens innermått: 58x47
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 april 2017
kl 18:52:00
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
Tilgman Keramik